Српски језик

У Обрежу је одржано такмичење из Српског језика и језичке културе. Највише успеха су имали наши петаци: Марта Цветковић, наставник Александар Ђорђевић, 2. место Тадија Милојевић, наставница Катарина Вељковић , 3. место . Сем њих, на Окружно такмичење је позвана и Ђурђина Ђорђевић која је, подсећамо, прошле године била 3. у Републици Србији. Проширењем листа, на окружно је позвана и ученица осмог разреда Тамара Миљковић, наставница Lidija Ilic Честитамо и пуно среће у даљем такмичењу.

Јесте 1.април, али са Ђурђином и србистима нема шале! Окружно такмичење из српског језика и језичке културе: Ђурђина Ђорђевић, 8.разред, 2.место по броју освојених поена, иначе у Расинском округу најбољи резултат; Тадија Милојевић, 5.разред, 3.место. Лепе резултате су постигли и Марта Цветковић, 5.разред, и Тамара Миљковић, 8.разред. Свима честитамо и похваљујемо наставнике који су их за такмичење спремали: Lidija Ilic , Катарина Вељковић , Александар Ђорђевић