Кошарка

У уторак 07.02. у кошарци су се опробале екипе наше Школе, као и школа из Бачине и Обрежа. Изгубивши у финалу од Бачине, наши дечаци су освојили ДРУГО место на Општинском такмичењу. Победнике, као и нашу женску екипу која има директан пласман, чека Окружно у понедељак 13.02. које се опет одвија у нашој режији и када ћемо отворити врата дечацима и девојчицама Расинског округа. Честитке на фер и коректној игри!

ПРВЕ на Окружном! Наше девојчице су у финалу, победивши екипу из Крушевца,  освојиле прво место најпре у баскету 3 на 3, а затим и у кошарци! Очекује их међуокружно. Ако их послужи спортска срећа, а умеће већ имају, велике су шансе за пласман на Републичко где учешће већ прелази у традицију! Мушка екипа из Бачине, која је представљала нашу Општину, је такође постигла леп успех и освојила друго место те им овом приликом честитамо. Честитке нашим младим кошаркашицама и њиховој наставници Snezana-Vaske Vasic  а хвала KK Temnic који је постао прави расадник талената 10Емилија Несторовић, 8-2 06Ирина Несторовић, 8-2 09Викторија Бекчић, 8-1 12Дуња Марковић, 8-3 14Ина Миладиновић, 6-2 07Марија Тодоровић, 8-1 05Вања Тодоровић, 6-2

У Крушевцу је 01.03. одржано Међуокружно такмичење у баскету -3Х3. Наше девојчице су се убедљивом победом пласирале за највиши ранг! Честитамо, и срећно на Републичком. Дале су све од себе 15.03. у Великом Градишту, али савладао их је умор. Свакако им честитамо на труду-поносни смо и на њихов пласман, а пехар су нам већ биле донеле претходне недеље.

На управо завршеном Међуокружном у кошарци одржаном у Нишу, наше девојчице су опет порушиле све пред собом и избориле ПРВО место и пласман на Републичко такмичење! Поносни смо на њихов успех и свим срцем ћемо навијати за њих и њихову наставницу  Snezana-Vaske Vasic које очекује Сребрно језеро.

П О Б Е Д А У борби за ТРЕЋЕ место на Републичком такмичењу, савладали смо екипу Беле Паланке! Браво за наше девојчице!!!  10Емилија Несторовић, 8-2 06Ирина Несторовић, 8-2 09Викторија Бекчић, 8-1 14Дуња Марковић, 8-3 13Ивана Топаловић, 8-2 12Ина Миладиновић, 6-2 07Марија Тодоровић, 8-1 05Вања Тодоровић, 6-2.