Дечији вашар

Датум: 15. Oktobar 2019 14:27 Категорија: Новости

10.10.2019., четвртак; У школском дворишту одржан је Дечији вашар. Продавале су се разне дечије рукотворине. Много ђачких родитеља је посетило вашар.Сав прикупљен новац иде у хуманитарне сврхе.

"Читалачки дневник", Општинске библиотеке Варварин

Датум: 15. Oktobar 2019 14:21 Категорија: Новости

11.10.2019., петак; У нашој школи је одржана презентација пројекта "Читалачки дневник", Општинске библиотеке Варварин.

Посета Председнику Општине Варварин

Датум: 15. Oktobar 2019 14:14 Категорија: Новости

11.10.2019., петак; На позив председника општине Војкана Павића, ученици другог разреда су посетили зграду Скупштине општине и упознали се са пословима који се обављају у њој. Упознали су запослене, а предочено им је које послове обавља и сам председник.

Пројектна настава 2 разред

Датум: 10. Oktobar 2019 15:01 Категорија: Новости

ДЕЧИЈА НЕДЕЉА ОД 07.10 ДО 13.10.2019. ГОДИНЕ

Носиоци активности: учитељица Снежана Јосић и Данијела Мишковић

07.10.2019. ГОДИНЕ Цртање кредама у боји (школско двориште)

9.10.2019., среда; У оквиру Дечије недеље и поводом Светске недеље Свемира, Дечији савез наше школе и Астрономско удружење "Еурека" из Крушевца организовали су у центру града, јавно посматрање Месеца и планета. Јавном наступу се придружио и велики број грађана.

Пројектна настава 6.разред.

Датум: 07. Oktobar 2019 14:19 Категорија: Новости

Теме..Како направити дугу?..Како савити млаз воде? Какве ликове дају равна и сферна огледала?
Наставница физике Ивана Кркић
СЛИКЕ: ЛИНК

Активности одељења 3/2 поводом Дана школе и Х Етно фестивала

Датум: 07. Oktobar 2019 13:41 Категорија: Новости

Поводом Дана школе и Х Етно фестивала ученици и њихови родитељи учитељице 3/2 Слађане Благојевић ораганизовали су бројне активности. Страхиња Живковић освојио је 1 место на ликовном конкурсу "Курсула мегданџија". Петар Први Милојевић рецитовао је песму посвећену Јови Курсули.
СЛИКЕ: ЛИНК

Датум: 27. Septembar 2019 08:42 Категорија: Новости

Обавештавају се ученици и наставници наше школе да је субота 28.09.2019 радна и да ће се радити по распореду од понедељка по непромењеном распореду смена.
У понедељак 30.09.2019. године мењају се смене тако да ће ученици од 5 до 8 разреда ићи у школу пре подне од 07:30, а ученици од 1 до 4 разреда у послеподневној смени од 13:00 часова.
                                                                                                Заменик директора
                                                                                                   Марко Брајовић

Датум: 25. Septembar 2019 13:45 Категорија: Новости

У складу са законом о заштити података о личности објављује се одлука о одређивању лица за заштиту података о личности:

Датум: 25. Septembar 2019 13:42 Категорија: Новости

Поводом Дана школе организоване су многе активности. Драго нам је што су сви, почевши од радног особља, па до ученика и родитеља узели учешће у обележавању овог важног дана за нашу школу. Посебно се похваљују ученици који су учествовали у програму „Србија кроз векове“ и тиме смо подсетили на нашу славну историју. Заслуге за такав успешан програм имају њихови професори Лидија Илић, Јелена Рајић, Татјана Митровић, Маријана Весић, Снежана Васић и Предраг Петковић. Ученици наше школе имали су запажене резултате на ликовном и литералном конкурсу „Курсула мегданџија“ у организацији Општинске библиотеке Варварин. Заслужни за такав успех на ликовном конкурсу су њихови педагози Данијела Мишковић, Снежана Јосић, Снежана Митровић, и за литералне радове Данијела Рашић, Данијела Мишковић и Лидија Илић. Желимо Вам срећан и успешан наставак школске године.
У Варварину,                                                                     Заменик директора
25.09.2019.године                                                             Марко Брајовић

Прослава Дана школе и Дана Општине Варварин

Датум: 21. Septembar 2019 22:12 Категорија: Новости