Oбележен дан "Енергетске ефикасности"

Датум: 25. Februar 2013 15:42 Категорија: Новости

У оквиру дана обележавања енергетске ефикасности у петак 22.02.2013. са почетком у 18:15 у холу основне школе "Јован Курсула" на пригодан начин уз отварање ликовне изложбе и читањем литералних радова као и квизом знања обележен је 25.02.2013. дан енергетске ефикасности Општине Варварин и Основне школе. Слике ће бити накнадно објављене.
                У Спортском центру у Варварину обележен је дан "Енергетске ефикасности" 25.02.2013. Општине Варварин и Основне школе "Јован Курсула".  На свечаном скупу присуствовали су Председник општине Варварин проф. Зоран Миленковић, председник Скупштине општине Варварин Веселин Цветковић, начелник Расинског управног округа Бранко Весић, помоћници градоначелника града Крушевца Мирољуб Ћосић и Драгана Милићевић, заменик председника Општине Варварин Горан Малезић, директори основне и средње школе Добросав Долић и Драгољуб Станојевић, Љубинка Калуђеровић председник сталне конференције градова и општина, Јованка Арсић - Каришић председник централног европског форума CEDEF .

7 година енергетске ефикасности општине Варварин представила је Слађана Јевремовић - саветник за енергетску ефикасност општине Варварин одржавши презентацију присутнима.
                Ученици основних школа "Јован Курсула" из Варварина и "Јован Поповић" из Крушевца извели су пригодан програм на тему Енергетска ефикасност.