Организација рада школе за ученике од 5 до 8 разреда

Датум: 02. Jun 2020 13:26 Категорија: Новости

Организација рада школе за ученике од 5 до 8 разреда (поправљање и закључивање оцена, припремна настава итд)

Наставна година за ученике 8 разреда завршава се у петак 05.06.2020.године. Ученици 8 разреда могу на часовима посебне наставе до 05.06.2020.године да покажу бољи ниво постигнућа из одређене наставне области/теме у оквиру одговарајућег предмета, програма и активности. О намери да похађају посебне часове наставе ученици прво обавештавају одељенског старешину. Посебни часови наставе организују се на начин који осигурава безбедност и здравље ученика и запослених, у складу са препорукама надлежних органа и институција, у школском простору.

Наставна година за ученике од 1 до 7 разреда завршава се у уторак 16.06.2020.године.

Од понедељка 01.06.2020.године до уторка 16.06.2020.године школа организује посебне часове наставе на којима се ученицима пружа могућност да покажу бољи ниво постигнућа из одређене наставне области/теме у оквиру одговарајућег предмета, програма и активности. О намери да похађају посебне часове наставе ученици прво обавештавају одељенског старешину. Посебни часови наставе организују се на начин који осигурава безбедност и здравље ученика и запослених, у складу са препорукама надлежних органа и институција, у школском простору.