Конкурс "Магија је у рукама наставника" - избор најбољих примера наставе на даљину

Датум: 23. April 2020 12:48 Категорија: Новости

Обавештавамо вас да су НАЛЕД и Организација за развој каријере и омладинског предузетништва Connecting“ у сарадњи са Министарством просвете, науке и технолошког развоја, Заводом за унапређивање образовања и васпитања и Републичким секретаријатом за јавне политике, а уз подршку Америчке агенције за међународни развој (УСАИД), расписали Конкурс за избор најбољих примера наставе на даљину под називом "Магија је у рукама наставника".

Потребно је да упознате наставнике из Ваше школе са приложеним правилима учешћа на конкурсу и тестом најаве конкурса. Надамо се да ће наставници бити мотивисани да учествују на конкурсу, јер је период наставе на даљину показао да постоје и да се примењују бројна иновативна и креативна решења за осигурање квалитета наставе.

Срдачно,
Министарство просвете, науке и технолошког развоја

Правила конкурса ЛИНК

Текст најаве ЛИНК