ОБАВЕШТЕЊЕ

Датум: 19. Mart 2020 15:40 Категорија: Новости

Поштовани директори, поштовани наставници,

Надам се да сте се сви  детаљно упознали са садржајем смерница за организацију учења на даљину које смо послали 16.03. и 18.03., као и са прилозима које смо Вам проследили.
То не значи да  не треба да предлажете и другачија решења за планирање наставе на даљину. Све што осмислите и предложите, а од тога имају користи ученици, биће прихваћено. Оно што је нама потребно, то је  минимум релевантних података за праћење.
За сада треба да нам достављате само недељне оперативне планове, а извештај (у прилогу) служи да прикупимо податке о иницијалном стању о новим условима учења на даљину.
То значи да не треба да достављате извештаје недељно (ове у прилогу дописа), већ само ако се промени стање у школи, онда ћете нам послати промене, односно до каквих је промена дошло.

Просветни саветници су спремни за пружање саветодавне помоћи око приступа у комуницирању са ученицима и у праћењу напредовања, тако да  у сваком тренутку рачунате на нас и наше стручно знање.

Вама, Вашим породицама и ученицима желимо свако добро.
 Зоран Асковић, руководилац ШУ Крушевац