Настава на даљину

Датум: 17. Mart 2020 14:19 Категорија: Новости

Поштоване директорке и директори,
Издавачке куће Кlett, Нови Логос и Фреска отварају своју платформу са дигиталним уџбеницима за бесплатно коришћење до краја школске године.
Уколико учитељи и наставници ваше школе, који предају по реформисаном програму за први, други, пети и шести разред, желе да користе платформу са дигиталним уџбеницима www.eucionica.rs потребно је да нам на мејл [email protected]  пошаљете

• податке за све ученике и наставнике који ће користити дигиталну платформу*
  • списак уџбеника које бисте желели да користите у настави, по разредима и издавачима*
*Податке достављате у форми табеле (пример попуњене табеле налази се у прилогу).
Потребно је да  сви наставници који до сада нису регистровани на е-учионици креирају свој налог. Упутство за креирање налога налази се на линку:

За сва додатна питања стојимо вам на располагању.
Можете нас контактирати на мејл [email protected] или телефон 066/810-9108.

Srdačan pozdrav,

Description: cid:image001.jpg@01CFE4A5.6EDE4170 Izdavačka kuća Klett d.o.o./Klett Publishing house Ltd.
Maršala Birjuzova 3-5/IV
Belgrade, Serbia