ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА МАТУРАНТЕ ОСНОВНИХ ШКОЛА

Датум: 28. Februar 2020 15:00 Категорија: Новости

У школској 2020/2021. Гимназија Крушевац планира да упише одељење ученика са посебним способностима за рачунарство и информатику. Тим поводом, желимо да обавестимо ученике и њихове родитеље да ће се у Гимназији организовати родитељски састанак за све заинтересоване који желе да се упишу у ово одељење. Ученици ће моћи да се упознају са планом и програмом наставе, као и организацијом припремне наставе за полагање пријемног испита. Родитељском састанку присуствоваће и ученици који већ похађају ово одељење и који ће им пренети своје утиске о досадашњем раду.
Родитељски састанк ће се одржати у понедељак 2. март 2020. године са почетком у 19 часова у Гиманазији, Топличина 1, у кабинету за српски језик.