Обавештење

Датум: 25. Septembar 2019 13:42 Категорија: Новости

Поводом Дана школе организоване су многе активности. Драго нам је што су сви, почевши од радног особља, па до ученика и родитеља узели учешће у обележавању овог важног дана за нашу школу. Посебно се похваљују ученици који су учествовали у програму „Србија кроз векове“ и тиме смо подсетили на нашу славну историју. Заслуге за такав успешан програм имају њихови професори Лидија Илић, Јелена Рајић, Татјана Митровић, Маријана Весић, Снежана Васић и Предраг Петковић. Ученици наше школе имали су запажене резултате на ликовном и литералном конкурсу „Курсула мегданџија“ у организацији Општинске библиотеке Варварин. Заслужни за такав успех на ликовном конкурсу су њихови педагози Данијела Мишковић, Снежана Јосић, Снежана Митровић, и за литералне радове Данијела Рашић, Данијела Мишковић и Лидија Илић. Желимо Вам срећан и успешан наставак школске године.
У Варварину,                                                                     Заменик директора
25.09.2019.године                                                             Марко Брајовић