Председник Вучић обишао нови спрат на школи у Варварину

Датум: 28. Februar 2019 12:48 Категорија: Новости

24.02.2018.
Председник Републике Србије Александар Вучић после обраћања окупљеним грађанима обишао је у друштву председника општине Варварин Војкана Павића и представника локалне самоуправе, али и Братислава Гашића, директора БИА и Николе Селаковића, генералног секретара Председништва, Средњу школу Варварин и ОШ “Јован Курсула” где је средствима која је обезбедила Влада Републике Србије надограђен спрат. Ова школска зграда данас има нових 1.000 , по три кабинета са припремним просторијама и једну заједничку просторију.

Током обиласка директорка Средње школе Варварин Весна Чабрић председнику Републике поклонила је монографију Средње школе Варварин, док су ђаци ОШ “Јован Курсула”, у разговору са председником, изразили жељу да добију нове ормариће. Председник је затим позвао надлежне из протокола и рекао им да ормариће среде најкасније до првомајских празника.

Извор: Темнић инфо, линк: http://www.temnic.info/predsednik-vucic-u-varvarinu-prioriteti-vodovodna-i-putna-mreza-subvencije-domacim-firmama/