Eколошка секција

Датум: 29. Novembar 2017 14:54 Категорија: Новости

Eколошка секција

У нашој школи је од септембра текуће школске године почела са радом "Еколошка секција". Септембар је протекао у прављењу плана и активности којима ће се ученици бавити током похађања секције.
У октобру је у оквиру обележавања "Дечје недеље" одржана изложба кућних љубимаца и то 4. октобра на Светски дан заштите животиња , па су ученици 7 и 4 разреда урадили паное везане за угрожене и ретке животиње , а ученици 4 разреда угрожене и ретке биљке.
На дечијем вашару 5. октобра су ученици 1.разреда изложили штанд здраве хране и на тај начин дали допринос обележавању Светског дана хране који се обележава 16. октобра. Панои и цртежи ученика као и фотографије са одржаних манифестација изложене су у приземљу и на спрату школе - Еколошки кутак.
Ученик 7 разреда Милош Веселиновић дао је допринос изучавању предака данашњег човека тако што је направио филм и презентацију где показује како су изгледали наши преци, што је презентовао на часу биологије.
Учитељица: Даца Рашић, Данијела Мишковић, Снежана Јосић, Снежана Митровић
Наставници: Весна Кркић, Марко Брајовић