Игре без граница

Датум: 18. Oktobar 2017 12:15 Категорија: Новости

У недељи школског спорта ученици су се 12.10.2017. године такмичили у још једној интересантној активности "Игре без граница". Учествовали су ученици старијих разреда. Око 100 ученика су били учесници а остали су својим навијањем допринели да овај догађај добије још лепши значај.
Ученици су се надметали у 8 игара. Биле су игре прецизности, трчања, бацања...
Све игре су биле интересантне за учеснике али посебно су се издвојиле "Несташна вода" где је циљ игре био да се за 2 минута пренесе што више воде на супротној страни терена а све то на крке-ђаке.
Захваљујемо се Канцеларији за младе и њеној координаторки Марији Брајовић која је поред наставница физичког васпитања Сање Бошковић и Снежане Васић, била организаторка овог веселог такмичења.
Ученици су добили дипломе а у генералном пласману највише поена 21 и 1 место  имало је одељење 5/1, 2 место деле ученици 5/2 и 6/2 са 19 поена и 3 место ученици 7/3 разреда.
Захваљујем се свим ученицима и желим да се још дуго дружимо и остварујемо победе.
СЛИКЕ: ЛИНК
ВИДЕО:ЛИНК