СТОП НАСИЉУ НА ШКОЛСКОМ И СПОРТСКОМ ИГРАЛИШТУ

Датум: 09. Oktobar 2017 13:17 Категорија: Новости

23. септембра у спортској хали „Темнић“ у Варварину одржана је пријатељска утакмица у малом фудбалу поводом Дана школе „Јован Курсула„ и Дана општине Варварин.
         Учествовале су екипе ОШ“Јован Курсула“ и ОШ“Драги Макић“ из Бошњана.
         Мото овог сусрета је био : СТОП НАСИЉУ НА ШКОЛСКОМ И СПОРТСКОМ ИГРАЛИШТУ
         У првом полувремену Варварин је водио са 3:1 а голове су постигли бриљантни Виктор Петровић и ништа мање талентовани Михајло Ристић који је постигао два гола у неколико минута. Да ови момци имају наследнике и у млађим разредима  показују Кристијан Барбуловић и Илија Сврзић који својим головима повећавају разлику на 6:1. На листу стрелаца за Бошњане уписује се и Александар Колић који својим другим голом смањује разлику на 6:2, колико је и био резултат на крају утакмице.
          Више значајни од постигнутих голова су лепи утисци и коректно понашање играча и навијача које је владало током читавог меча. Слике ове пријатељске утакмице ће заувек остати у сећању ученика, играча, навијача и  свих других који су допринели овом сусрету.