За наставнике

Датум: 20. Jul 2012 09:47 Категорија: Новости

Академија Филиповић акредитовала је девет програма сталног стручног усавршавања наставника, васпитача и стручних сарадника за период 2012-2014. У своју понуду семинара, Академија Филиповић је уврстила још три акредитована програма подржана од стране других образовних установа,

а за чији квалитет може да гарантује.
Молимо Вас да приликом израде годишњег плана стручног усавршавања запослених у вашој школи, размотрите  и евентуално одаберете семинаре из наше понуде:

1. „ РАЗВОЈ НАУЧНИХ ПОЈМОВА У НАСТАВИ “
  2.  „ ИНКЛУЗИЈА ОД ТЕОРИЈЕ ДО ПРАКСЕ 1 “
  3.  „ ИНКЛУЗИЈА ОД ТЕОРИЈЕ ДО ПРАКСЕ 2 “
  4.  „ ПОЗИТИВНА ДИСЦИПЛИНА У ШКОЛИ И ПОРОДИЦИ “
  5.  „ ПОМОЋ ДЕЦИ У КРИЗНИМ СИТУАЦИЈАМА “
  6.  „ БУКВАР ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ “
  7. „ АКТИВНО - КРЕАТИВНО УЧЕЊЕ “
  8. „ ПРЕТПОСТАВКЕ УСПЕШНЕ НАСТАВЕ “
  9.  „ УПРАВЉАЊЕ ДИГИТАЛИЗОВАНОМ УЧИОНИИЦОМ “
  10.  „ ПРИМЕНА РАЧУНАРА ЗА ТЕХНИЧКО ЦРТАЊЕ И ПРОЈЕКТОВАЊЕ КОРИСТЕЋИ ПРОГРАМ AUTOCAD “
  11. „ МУЛТИМЕДИЈА У НАСТАВИ И УЧЕЊУ У ОСНОВНОЈ ШКОЛИ “
  12. „ НАУЧИ ДА РУКУЈЕШ МУЛТИМЕДИЈАЛНИМ  УРЕЂАЈИМА И ПОДЕШАВАЊЕМ СИСТЕМА “

Академија Филиповић је већ осам година активно укључена у процес неформалног образовања у Србији, и током овог периода, од 2004 године, неколико хиљада наставника и сарадника похађало је наше семинаре.
Сви предавачи Академије Филиповић су проверени стручњаци у својим областима и чине један изванредан тим професионалаца.

Академија Филиповић има  одличну сарадњу са установама и лицима истог или сличног профила деловања.