XI САБОР НАРОДНЕ ТРАДИЦИЈЕ

Датум: 30. Maj 2016 10:09 Категорија: Новости

Субота 28.05.2016. године ОШ "Бранко Радичевић" , Равно село, Општина Врбас

Наша школа је ове године учествовала на Сабору народне традиције који је по једанаести пут одржан и од ове године званично добио статус Школског друштва. Овој традиционалној манифестацији је присуствовало 17 школа из целе Србије-од Сомбора до Варварина. Нашу школу представљали су ученици 1, 3 и 4 разреда из Доњег и Горњег Катуна и Варварина са учитељицама: Аделом Марковић, Снежаном Митровић и Биљаном Крстић, који похађају часове Народне традиције. Ученици су имали прилику да учествују у јавном наступу, да прикажу свој штанд народне традиције, такмиче се у традиционалним спортским играма и учествују у радионицама на тему старих заната. Било је веома живописно и надахнуто. Боравак у пријатном амбијенту и љубазност домаћина допринели су да овај дан буде веома посебан. Овој манифестацији, као гости из наше школе, присуствовали су још и колеге: Марко Брајовић, Снежана Јосић и Јасмина Радосављевић. Да све ово протекне у најбољем реду помогли су и родитељи свих ученика учесника и директор школе.
Слике преузмите на следећем линку: СЛИКЕ
Изабрати:

а потом