Републичко такмичење из хемије

Датум: 10. April 2012 13:13 Категорија: Новости

Додела признања Српског хемијског друштва

На свечаној скупштини Српског хемијског друштва која се одржала 12.12.2012.године у Свечаној сали Српске академије наука и уметности у Београду наша школа је примила Захвалницу као знак признања за подршку организацији Републичког такмичења из хемије за ученике основних школа у 2012. години.

Директор ОШ

О Ш "Јован Курсула" - Варварин домаћин је републичког такмичења из хемије за основне школе које се одржава 12 и 13. маја 2012. године.

Коначне ранг листе са такмичења:

7. разред - тест и практична вежба

8. разред - тест и практична вежба

тест и истраживачки рад

Презентацију можете погледати на следећем линку: ПРОГРАМ ТАКМИЧЕЊА

Иформације о смештају можете добити на телефон 037/811-191 од 08-16 часова или на следећем линку: ТАКМИЧЕЊЕ ВАРВАРИН

Спискове ученика који се позивају на Републичко такмичење из хемије у категорији тест и практични део можете погледати ОВДЕ

Правилник и пропозиције можете пронаћи  овде.

Распоред ученика по учионицама можете погледати овде.

Слике са такмичења на следећем ЛИНК-у