Poništavanje rezultata završnih ispita

Датум: 24. Jun 2013 19:07 Категорија: Новости

Poništavaju se rezultati ostvareni na završnim ispitima, odnosno neće se bodovati prilikom rangiranja učenika.

Rangiranje učenika će se vršiti isključivo po bodovima ostvarenim u osnovnoj školi, kao i nagradama sa takmičenja.

U skladu sa tim, ažurirani su podaci na tehničkom sajtu, tj. svim učenicima je upisana 0 za broj bodova na završnim ispitima. Sve ostalo ostaje po planu -  do kraja dana dobićete zvanični izveštaj o bodovima.

Uprkos tome što se na završnom ispitu ne računaju bodovi, učenici su i dalje imali obavezu da mu pristupe, odnosno izađu na ispite. Oni koji to nisu učinili, nisu završili osnovnu školu, samim time nemaju prava upisa srednje škole, te njima neće biti iskazan ukupan broj bodova (stajaće crtice).