Хемија

На републичком такмичењу из хемије одржаном 12-13.05.2012.године у Варварину ученици наше школе освојили су:
  • категорија тест и истраживачки рад: Ђорђе Вучковић ученик седмог разреда прво место, Антић Андријана ученик осмог разреда друго место.
  • категорија тест и практична вежба: Ђорђе Вучковић ученик седмог разреда прво место, Сврзић Никола ученик седмог разреда треће место.
Наставник хемије: Владимир Вучковић

На окружном такмичењу из хемије одржаног 1.4.2012. у ОШ "М.Ч.Чајка" у Трстенику наши ученици су постигли следеће резултате:
Ђорђе Вучковић и Никола Сврзић ученици 7-ог разреда освојили су 2 место и пласман на републичко такмичење,
Немања Дивнић ученик 8-ог разреда друго место и пласман на републичко такмичење,
Андријана Арсић ученица 8-ог разреда треће место и пласман на републичко такмичење
Наставник хемије: Владимир Вучковић

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА ШКОЛСКЕ 2011/12