Е УПИС

УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД
ЗА ШКОЛСКУ 2021/22.ГОДИНУ
Упис у први разред је обавезан за сву децу рођену у периоду од 1.марта 2014. до 28.фебруара 2015. године, односно за сву децу која ће до почетка школске године  имати најмање 6.5, а највише 7.5 година.
  Упис ће се вршити сваког радног дана почев од 01. априла до 31.маја 2021.године код секретара школе. За све додатне информације можете се обратити на следећи број 037/788-339- или на мејл [email protected]
Родитељи приликом уписа детета не подносе ниједан документ у папирном облику, изузетно ако је лекарски преглед обављен код приватног лекара , биће потребно да га родитељ донесе у школу.
Обавеза родитеља је да приликом уписа са собом имају своју личну карту и документ из кога се види ЈМБГ детета ( здравствена књижица)

О РАСПОРЕДУ ТЕСТИРАЊА ДЕЦЕ КОД ПЕДАГОГА ШКОЛЕ БИЋЕТЕ БЛАГОВРЕМЕНО ОБАВЕШТЕНИ.

ДОБРО НАМ ДОШЛИ ДРАГИ ПРВАЦИ!

И ОД 01.04.2020.ГОДИНЕ ЕЛЕКТРОНСКИМ ПУТЕМ ПРЕКО ПОРТАЛА Е-УПИС.

Упутство за рад на порталу Е-УПИС: