Радмила Ђорђевић - школа у природи

Данијела Рашић - радови ученика

Окружно такмичење из хемије 2013

Милинко Вам дарује 2013

У акцији "Милинко Вам дарује" подељење су књиге Мали Принц у првом разреду основне школе Г.Катун, Д.Катун, Варварин. О акцији можете сазнати више на facebook страници Милинко Вам дарује.
Снежана Јосић - "Миличина радионица"

Ученици 32 одељења у оквира пројекта "Миличина радионица" од перлица праве накит за добротворну продајну изложбу која ће бити одржана 8. марта. У оквиру радионице праве се наруквице, огрлице, минђуше, шналице.
Писмо Деда Мразу - учитељица Данијела Мишковић

Литерарно ликовни конкурс "Писмо Деда Мразу"
Свети Сава 2013

Nova godina 2012-13