Прослава Нове године

Прослава Нове године у одељењу 1-1 уз песму и игру одржана 30.12.2015. са учитељицом Јасмином Радосављевић
Посета Градској библиотеци

Новогодишњи украси 2015-16

Окружно такмичење у пливању

Окружно такмичење у пливању одржано 23.12.2015. у Крушевцу
Дечја недеља 2015-16

Лига будућих шампиона

Наши спортисти и ученици одељења учитељице Митић Драгице 31 Петар Станковић, Андреј Лазић и Алекса Стојановић учествовали су на спортском такмичењу у Крушевцу под називом "Лига будућих спортиста" и освојили СРЕБРНЕ МЕДАЉЕ за друго место. Браво шампиони.
Здрави зуби - леп осмех

Гост одељења 12 у ОШ "Јован Курсула" у Варварину 16.03.2015. године на часу Здравственог васпитања , била је школска зубарка. Тема часа била је : "Здрави зуби - леп осмех". Уз угодно дружење ученици су научили шта је потребно за леп осмех и како треба правилно прати зубе.
"Миличина радионица"

У оквиру пројекта "Миличина радионица" и ове године, а четврти пут по реду, поводом 8. марта, вршила се продаја ручно израђеног накита у нашој школи. Прављење накита од разноразних перлица започела је девојчица Милица Мијатовић, тада ученица другог разреда. Идеју су прихватили њени другари из 22 одељења. Постепено су сви почели да нижу перлице и праве накит. Тако је настала читава једна радионица која је добила име "Миличина радионица".
Стрељаштво

Општинско такмичење у стрељаштву одржано 05.03.2015. године у ОШ "Херој Мирко Томић"
Свети Сава 2015