„Дигитално насиље“ и „Мере заштите на друштвеним мрежама“

У оквиру Тима борбе против насиља учитељице Снежана Митровић и Драгица Митић, одржале су теоретско предавање на тему „Дигитално насиље“ и радионицу „Мере заштите на друштвеним мрежама“ са родитељима, на родитељском састанку у среду 20.04.2016. године у 19:00 часова.
Атлетика

Гмизавци и изумрли гмизавци

Ученици шестог разреда су на часовима биологије у оквиру наставне јединице -Гмизавци и изумрли гмизавци- дали свој допринос тако што су припремили паное са занимљивостима везаним за ове животиње,који су изложени на спрату школе.
"Миличина радионица" 2016

Прослава Нове године

Прослава Нове године у одељењу 1-1 уз песму и игру одржана 30.12.2015. са учитељицом Јасмином Радосављевић
Посета Градској библиотеци

Новогодишњи украси 2015-16

Окружно такмичење у пливању

Окружно такмичење у пливању одржано 23.12.2015. у Крушевцу
Дечја недеља 2015-16

Лига будућих шампиона

Наши спортисти и ученици одељења учитељице Митић Драгице 31 Петар Станковић, Андреј Лазић и Алекса Стојановић учествовали су на спортском такмичењу у Крушевцу под називом "Лига будућих спортиста" и освојили СРЕБРНЕ МЕДАЉЕ за друго место. Браво шампиони.