Збирка биљака

Ученици 6 разреда су представили збирку биљака у холу на спрату школе коју су урадили на часовима биологије (при завршетку 5 разреда) у оквиру наставне јединице - Израда школске хербаријумске збирке са својом наставницом билогије Весном Кркић и тако дали допринос обележавању Дечје недеље.
Књижевна олимпијада 2016

Републичка смотра рецитатора Ваљево 2016

„Дигитално насиље“ и „Мере заштите на друштвеним мрежама“

У оквиру Тима борбе против насиља учитељице Снежана Митровић и Драгица Митић, одржале су теоретско предавање на тему „Дигитално насиље“ и радионицу „Мере заштите на друштвеним мрежама“ са родитељима, на родитељском састанку у среду 20.04.2016. године у 19:00 часова.
Атлетика

Гмизавци и изумрли гмизавци

Ученици шестог разреда су на часовима биологије у оквиру наставне јединице -Гмизавци и изумрли гмизавци- дали свој допринос тако што су припремили паное са занимљивостима везаним за ове животиње,који су изложени на спрату школе.
"Миличина радионица" 2016

Прослава Нове године

Прослава Нове године у одељењу 1-1 уз песму и игру одржана 30.12.2015. са учитељицом Јасмином Радосављевић
Посета Градској библиотеци