Дечија недеља 2017-18

Градимо мостове међу генерацијама ЗА РАДОСТ СВАКОГ ДЕТЕТА
Акција тражимо најбоље читалачко одељење

ОРИЈЕНТИРИНГ 2017-18

ВРЕМЕ ЈЕ ЗА SMOOTHIE - ЗДРАВЕ НАПИТКЕ

Гмизавци 2017

НЕМУШТИ ЈЕЗИК # ЈЕЗИЧКИ НЕМУШТ ФЕШТ 2017

Програм окружног такмичења из хемије 2016-17

Правилна исхрана и последице неправилне исхране

Ученици 7/1 разреда у сарадњи са наставницом на часовима биологије у оквиру наставне јединице "Правилна исхрана и последице неправилне исхране" направили паное на којима су приказали пирамиде исхране и указали на поремећаје који могу да се јаве ако се неправилно хранимо и не уносимо довољно калорија односно уносимо превише калорија.
Презентација карате спорта 2016/17

16.03.2017. године је у организацији Карате савеза Србије, ОШ "Јован Курсула" и Карате клуба Крушевац одржана презентација карате спорта поводом промоције спорта и отварања нове карате секције у Варварину. У презентацији су учествовали једни од најбољих српских каратиста, у својим категоријама, чиме су приближили ову источњачку борилачку вештину младим "основцима" Варварина.
Извођење експеримената из физике

Извођење експеримената из физике у 6 и 8 разреду